Specialista na svařovací svorníky KÖCO rozšiřuje sérii Inverter

Inverter 305i

Kompaktní stroje 905i a 1805i firmy KÖCO vybavené inverterovou technologií spojují vynikající svařovací vlastnosti s nepatrnou hmotností, malými rozměry a vysokou výkonností. Jsou proto vhodné zejména pro mobilní nasazení nebo svorníkové svařování tenkých obrobků. Jejich paleta se nyní rozšířila o nový Inverter 305i. Přístroj o hmotnosti pouhých 13 kg je napájen proudem 230 V a umí bezpečně svařit svorníky o průměru až M6. Vzhledem k dlouhé době pracovního cyklu a robustní konstrukci je 305i optimálně vhodný pro trvalý provoz při práci na izolacích, revizích kotlů nebo při provádění montáží v průmyslových objektech.

Obsluha si předem navolí praktický plynulý průběh svařovacího proudu a stroj pak během svařování reguluje nastavené parametry. Dobu svařování lze volit v krocích po 1 ms, a to znamená i přesné dávkování energie pro svařování. Závar zůstává i přes vysoký proud velmi malý (krátkodobé svorníkové svařování). Všechny funkce se ovládají robustním otočným regulátorem s integrovaným vysouvacím tlačítkem a zobrazují se na osvětleném LC displeji.

Do paměti řízení stroje lze pohodlně uložit až 20 hodnot (svařovací proud, doba svařování, doba přítoku ochranného plynu), což při opakovaných činnostech usnadňuje výběr správného nastavení. Odchylky od požadovaného stavu signalizuje přístroj červenou kontrolkou a navíc nekódovaným hlášením na displeji (automatická diagnostika).


Kontakt

Máte dotazy?

navázat kontakt

KÖCO Media Center

objevte naše specifické výrobní informace

Více

KÖCO Videa

Objevte naše produkty und výrobky!

Dozvědět se více