Silný balíček s pracovním cyklem prodlouženým o 67 %

pistole pro svorníkové svařování SK 15 Classic

Dlouhý pracovní cyklus a redukovaná hmotnost byly rozhodujícími faktory u nové pistole pro svorníkové svařování SK 15 Classic, kterou vyvinula firma KÖCO, specialista na svorníkové svařování.

Na základě praktických požadavků uživatelů vznikl produkt, který při optimálním zacházení nabízí zatím nejdelší pracovní cyklus. Výsledkem je totiž neuvěřitelné zvýšení o 67 % v porovnání s předchozím modelem. Celou sérii CLASSIC tvoří moderní výkonné pistole pro svorníkové svařování se zdvihovým zapalováním. Jsou ergonomické, robustní a dokonale spolehlivé. Vhodná pistole a příslušenství se najde pro jakoukoli práci.

Precizní technika pistolí KÖCO pro svorníkové svařování zajišťuje opakovatelnost i optimální výsledky svařování, a to i v měnících se podmínkách. Modely K 22-D, K 24 a K 26 jsou pro tlumení pohybu při ponořování svorníku do tavné lázně (svorníky od průměru cca 14 mm) sériově vybaveny nastavitelným tlumením pístu. Všechny pistole lze používat spolu s většinou běžných přístrojů pro svorníkové svařování.


Kontakt

Máte dotazy?

navázat kontakt

KÖCO Media Center

objevte naše specifické výrobní informace

Více

KÖCO Videa

Objevte naše produkty und výrobky!

Dozvědět se více