Generační výměna v sektoru odbytu firmy Köster & Co.

KÖCO je dnes synonymem pro bezpečnost & inovace a tedy také pro spolehlivost a důvěru. Tomuto maximalistickému cíli se pan Ulrich Mäckel, vedoucí odbytu, věnoval téměř 4 desetiletí, a tak není divu, že tyto pojmy mohou vzhledem k jeho vysoké osobní angažovanosti stát i vedle jeho jména.

Pan Mäckel nastoupil do firmy roku 1972 jako nákupčí, avšak brzy se stal obchodním zástupcem. Roku 1985 převzal odpovědnost za odbyt v Německu, ale i ve státech Beneluxu a v Itálii. V této funkci řídil také vnitřní provoz. Neztratil však ani kontakt se svým původním místem, protože k jeho kompetencím patřilo i obstarávání přípravného materiálu pro lisovnu ve spolupráci s ostatními pracovníky.

V srpnu 2012 pan Ulrich Mäckel odešel na zasloužený odpočinek, avšak předem zajistil, aby jeho pracovní činnosti byly řádně předány a mohly bezchybně pokračovat.

Zaškolení jeho nástupce probíhalo již od listopadu 2011. Novým vedoucím marketingu a odbytu pro Německo, Rakousko a Švýcarsko je pan Lothar Petri, jehož jméno není v oboru techniky svařování neznámé.

44letý obchodník zastával již vedoucí funkce u výrobců svařovacích strojů v Německu a Skandinávii. Navíc ke svým povinnostem v odbytu je pan Petri odpovědný za marketing a business development firmy KÖCO.

Ennepetal, 20.09.2012

Kontakt pro tisk:
Köster & Co. GmbH
Lothar Petri
Spreeler Weg 32
58256 Ennepetal

 


Kontakt

Máte dotazy?

navázat kontakt

KÖCO Media Center

objevte naše specifické výrobní informace

Více

KÖCO Videa

Objevte naše produkty und výrobky!

Dozvědět se více