KÖCO filozofie a hodnoty

Jsme nejlepší v oblasti svorníkového svařování

Pohání nás spolehlivé inovace

Vytvořte si již dnes s řešením výrobků od KÖCO budoucnost. Mumbai, Londýn, Šanghaj nebo Moskva - naše svorníky a svorníkové svařování se využívají všude ve světě, kde je požadováno spolehlivé spojení. Jsme Vaším partnerem ve svorníkovém svařování a nastavujeme celosvětové standardy. Spolehlivé inovace jsou podkladem pro odpovídající řešení. S vlastními vývoji v oblasti materiálu, tvářecí techniky a techniky svorníkového svařování řešíme problémy s technickým upevněním našich zákazníků v různých odvětvích.

Ve spolupráci s externími partnery z oblasti průmyslu a výzkumu realizujeme řešení, která se osvědčí v praxi.

Díky našemu spolehlivému základu technického know-how a odvaze k inovacím vytváříme spolehlivá a účinná řešení.

Podívejte se na brožuru hodnot našeho podnikání

VYZNAČUJEME SE JISTOTOU

Na naše produkty musí být spoleh. Této zodpovědnosti jsme si vědomi. Zaručujeme nezbytnou jistotu pomocí dalekosáhlého materiálního, produktového a procesního know-how. Abyste měli jistotu, že budou použity správné KÖCO výrobky pro příslušné použití, poskytneme Vám rádi technickou podporu na místě. Tak získáte ne ledajaké, nýbrž nejlepší řešení.

Když jde o jistotu, neděláme nic napůl. Vše, co opustí náš podnik, podléhá přísné kvalitativní kontrole. Veškeré výrobky odpovídají národním a mezinárodním normám. Jako na partnera našich zákazníku se na nás můžete spolehnout – nyní a také v budoucnosti!

Jistota u KÖCO znamená také, že Vás svými dlouholetými zkušenostmi v oboru podporujeme a nabízíme Vám přidanou hodnotu převyšující vlastní výrobek. "

Podívejte se na brožuru hodnot našeho podnikání

ZVĚDAVOST VYTVÁŘÍ ZÁŽITKY

Inovace nepřichází náhodou. Jsou výsledkem naší kontinuální práci v oblasti vývoje. Jsme neustále otevření novinkám a nezastavujeme se před žádnou výzvou. Neboť ten, kdo chce vždy být o krok napřed, musí myslet a jednat nejen s ohledem na řešení, ale musí mít také odvahu jít novou cestou. Otevíráme nové trhy a možnosti využití našich výrobků.

Naše výrobky a servis neustále dále rozvíjíme. Jako zákazníci profitujete z naší ambice vypracovat stále lepší řešení.

Podívejte se na brožuru hodnot našeho podnikání

BEST-IN-CLASS definuje budoucnost

Právě při náročných projektech se ukazuje, kdo je mistrem svého oboru. Být nejlepším v oboru je naším požadavkem, který dokazujeme stávajícími produkty. To je také hnací silou pro náš další podnikatelský rozvoj.

Naším měřítkem je spokojenost zákazníka. Našim cílem je být společně s Vámi ne lepšími, ale nejlepšími. Budoucnost patří tomu, kdo se drží na špici a neustále se rozvíjí.

Být nejlepším v oboru pro nás znamená, že nás můžete posuzovat podle našich slibů. Spolupráce s KÖCO znamená partnerství bez kompromisů a jistotu bez škrtů.

Podívejte se na brožuru hodnot našeho podnikání

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH

23.-.26.5.2017

MSV 2017

Kontakt

Máte dotazy?

navázat kontakt

KÖCO Media Center

objevte naše specifické výrobní informace

Více

KÖCO Videa

Objevte naše produkty und výrobky!

Dozvědět se více